10 rokov Hotela*** Strachanovka, Jánska koliba

Loading the player...

Oslavujte spolu s nami

Neuveríte ale 27.7.2017 to bude 10 rokov od otvorenia Strachanovky. Pripravili sme pre Vás 3 dni spevu, tanca, vynikajúcej zábavy a dobrého jedla. Tešíme sa na Vás.

Miesto konania:

areál hotela Strachanovka, Jánska koliba, Liptovský Ján

ako sa k nám dostanete?

VSTUP VOĽNÝ

PROGRAM

Štvrtok 27.7.2017 (hlavný program)

moderuje Marek Pavlík

18:00 hod.

CINDRUŠKA - Tanečné vystúpenie detský folklórny súbor Liptovský Hrádok

MAJERÁN - Tanečné vystúpenie folklórny súbor

Škola ľudového tanca

19:00 hod.

KAROLÍNKA - Stepovací tanečný súbor
7x Majster Slovenska v stepe, Víťaz Scholldance - celoslovenskej tanečnej súťaže s medzinárodnou účasťou, 1. a 2 . miesta na Majstrovstvách Čiech, deti vystupovali v Európskom parlamente v Belgicku.

19:30 hod.

Slávnostný príhovor – otvorenie osláv 10. Výročia hotela

20:00 hod.

BANDA - koncert slovenskej world music skupiny (členovia poroty ZEM SPIEVA)
Koncertný hudobný program jedinečnej slovenskej world music skupiny Banda , ktorá účinkovala na významných hudobných podujatiach / Pohoda Trenčín, Lodenica Piešťany, Rudolstadt Nemecko, Mosty – Gesharim Liptovský Mikuláš, Náměšť nad Oslavou, koncertovala v ČR, Veľkej Británii, Poľsku, Maďarsku, Taliansku, Rakúsku, na Ukrajine a v Nemecku.
Jej nahrávky sú dôležitou súčasťou hudobno-tanečného filmu Tanec medzi črepinami Mareka Ťapáka a rovnomenného predstavenia SĽUK-u. Záznam live koncertu Bandy sa dostal do medzinárodnej ponuky EBU, CD album BANDA jedna sa umiestnil v rebríčku World Music Chart Europe / www.wcme.de na 8 mieste, historicky najlepšom umiestnení slovenských skupín v histórii.

22:00 hod.

Voľná zábava

GASTRO ZÓNA
Reštaurácia hotela – Tradičná Slovenská a Liptovská kuchyňa výber A´la carte (ochutnajte špeciálne jedlo k 10. Výročiu Pastiersku misu pre 2 osoby) a samozrejme Strachanovicu 42% macerát z čučoriedok.
Grilovačka – exteriér hotela

 

PIATOK 28.7.2017 (Večer pre rodiny s deťmi)

moderuje Marek Pavlík

18:00 hod.

FREEZE DANCE CREW - Tanečné vystúpenie v štýle streetdance/hip hop a show dance

19:00 hod.

TEÁTER KOMIKA – Príbeh rytiera (účinkujú Adrián Ohrádka a Roman Mihálka)
predstavenie z dielne Teáter Komika je divadlom o rytierovi hľadajúcom to najobyčajnejšie ľudské šťastie. Putuje cestou-necestou až prichádza na zámok, kde býva krásna princezná. Jej priazeň si však musí získať svojim umom, ale i chrabrosťou a odvahou v rytierskom turnaji. A či to šťastie skutočne nájde? Presvedčte sa na vlastné oči.

20:00 hod.

DISCOSHOW by DJ MAREK PAVLÍK

21:00 hod.

FIRE HITS - OHŇOVÁ SHOW s veľkými efektami v podaní divadla Chůdadlo z Českej republiky
Synchronizovaný tanec dvojmetrových horiacich lán, tyčí a pochodní podporený slávnymi filmovými melódiami. Veľkolepé vyvrcholenie akcie.

GASTRO ZÓNA
Reštaurácia hotela – Tradičná Slovenská a Liptovská kuchyňa výber A´la carte (ochutnajte špeciálne jedlo k 10. Výročiu Pastiersku misu pre 2 osoby) a samozrejme Strachanovicu 42% macerát z čučoriedok.
Grilovačka – exteriér hotela

 

SOBOTA – 29.7.2017

Celodenný program v štýle divadla CHŮDADLO

RÓMEO A JÚLIA Divadelné predstavenie
Slávna tragédia odohraná partiou potulných žonglérov a cirkusantov.
Pouličné novocirkusové predstavenie. Striedajú sa humorné výstupy žonglérov so samotnými scénami z Rómea a Júlie. Celá tragédia je odohraná pomocou závesnej akrobacie na šáloch, žonglovaní, párovej akrobacie a tanca.

FANGLE – AKROBATICKÁ KOMEDIÁLNA SHOW
Zbesilá smršť akrobatických figúr, gagov, grimás, nožov, fľašiek, vlajok a končatín.

DELL ARTE – postavy na chodúľoch
Svojimi obrovskými rukami Vás budú zabávať počas dňa. Skúste si s nimi potriasť rukou.

18:00 hod.

Živá ľudová hudba

Oprávneným vstupom do areálu návštevník poskytuje svoj výslovný súhlas s tým, že fotografie, filmy alebo videozáznamy s jeho osobou, ktoré sú zhotovené počas osláv alebo v súvislosti s nimi, môžu byť použité prostredníctvom akejkoľvek súčasnej alebo budúcej technickej metódy, a to bez peňažnej náhrady, časového a teritoriálneho obmedzenia.