Rezervácia

Pobytové balíky

DOVOLENKUJ V TÝŽDNI dlhá platnosť

Užite si chvíle pohody a zaslúženého relaxu aj počas pracovného týždňa. Štýlový drevený hotel uprostred malebnej Jánskej doliny. Strachanovka je ideálna nie len na relax, ale v čarovnom okolí Liptova nájdete tiež nekonečné možnosti na turistiku, cykloturistiku, vodné športy či objavovanie kultúrnych pamiatok a prírodných krás.

Cena od: 44,75 €

JESENNÝ víkend

Doprajte si zaslúžený oddych v štýlovom drevenom hoteli uprostred malebnej Jánskej doliny. Strachanovka je ideálna nie len na relax, ale v čarovnom okolí Liptova nájdete tiež nekonečné možnosti na turistiku, cykloturistiku, vodné športy či objavovanie kultúrnych pamiatok a prírodných krás.

Cena od: 52,25 €

STRAŠIDELNÝ VÍKEND – Jesenné prázdniny

Príďte k nám zažiť čarovné Jesenné prázdniny s rodinou uprostred malebnej Jánskej doliny. Pre rodiny s detičkami sme pripravili tématický Strašidelný program. Môžete sa tešiť na lampášikový sprievod Strašidelným Piesočkovom, vyrezávanie tekvíc a ďalšie aktivity. Pre dospelých zahrá v PIATOK živá ľudová hudba. Okrem iného sa môžete tešiť na vynikajúcu gastronómiu a relax v našom Wellnesse Rusnácka baňa.

Cena od: 57,25 €

VIANOCE tradičné

Užite si čaro Vianoc spolu s rodinou a priateľmi tento rok inak – netradične. Ponúkame Vám Vianočný wellness pobyt plný tradícií či kulinársky zážitok v našej tradičnej slovenskej reštaurácii. Štedrý večer Vám spríjemnia koledníci a vinšovníci, pre každú rodinu máme pripravený darček.

Cena od: 57,20 €

Silvester 2021 na Liptove

Oslávte s nami posledný deň v roku tradičnou zábavou s kulinárskymi zážitkami a privítajte Nový rok v malebnom prostredí  Nízkych Tatier v srdci Liptova.

Cena od: 78,91 €

Romantický pobyt

Užite si romantické chvíle pre dvoch v štýlovej drevenej kolibe v nádhernom prostredí Nízkych Tatier. Darujte svojim blízkym originálny darček na spoločné výročie či narodeniny.

Cena od: 239,00 €

Kongresový balík SPECIAL

Konferencia, školenia v prekrásnom prostredí Nízkych Tatier. Najvýhodnejší kongresový balík s ubytovaním, stravovaním a školiacou miestnosťou, neobmedzený Wellness, coffee break. Na požiadanie zabezpečíme aj Teambuildingové aktivity. Ideálne prepojenie práce s relaxom.

Cena od: 89,00 €

Darčekový poukaz

Potešte svojich blízkych.

Darujte im na Vianoce poukaz s dlhou platnosťou.

Akcie a novinky