Izby

Vyberte si z ponuky
izieb a apartmánov

Izba ŠTANDARD

od 75€/noc
Podkrovné izby s rozlohou 21 m2 pripomínajú svojou útulnosťou atmosféru druhého domova a to priamo v horách. Bez akýchkoľvek pochybností spĺňajú všetky požiadavky komfortného bývania.
Viac informácií

Izba superior s vaňou

od 100€/noc
Nechajte sa očariť pôvodnou zrubovou architektúrou. Prírodné farby a materiály sú skĺbené s moderným zariadením, izba je ako stvorená na Romantické pobyty.
Viac informácií

Jednospálňový apartmán štandard

od 90€/noc
Oddelená spálňa a obývacia miestnosť ponúkajú dokonalý pocit súkromia, ako aj možnosť stráviť pár príjemných a nezabudnuteľných okamihov. Vhodná pre rodiny s detičkami.
Viac informácií

Izba superior

od 95€/noc
Novo zrekonštruované a útulne zladené izby Vám ponúkajú možnosť načerpania nových síl na manželskej posteli. Niektoré izby sú z možnosťou prístelky.
Viac informácií

Jednospálňový apartmán superior s balkónom

od 170€/noc
TIP pre Rodiny s deťmi. Relax na vlastnej terase s nádherným výhľadom, ale najmä plnohodnotný oddych pre celú rodinu alebo skupinu priateľov – čo viac si priať?
Viac informácií

Dvojspálňový apartmán

od 170€/noc
Doprajte si zaslúžený oddych v srdci prírody. Otvorte okno, nadýchajte sa čerstvého vzduchu a započúvajte sa do zvukov prírody.
Viac informácií

Rodinná izba superior s balkónom

od 165€/noc
Relax na vlastnej terase s nádherným výhľadom, ale najmä plnohodnotný oddych pre celú rodinu alebo skupinu priateľov – čo viac si priať?
Viac informácií

Dovoľujeme si upozorniť, že zobrazené fotografie nezodpovedajú všetkým izbám v tejto kategórii, fotografie sú ilustračné.

Jednotlivé izby tohto typu sa môžu líšiť dispozične, farebne a tiež aj materiálovo.

Bonus pre všetkých ubytovaných
Liptov Region Card

Ako bonus všetci naši ubytovaný hostia získajú LIPTOV REGION CARD úplne BEZPLATNE. Užite si krásy nášho Liptova až s 50% zľavou.

Využite zľavy na skipassy, aquaparky, jaskyne, motokáry, kino a veľa ďalších atrakcii s cenovým zvýhodnením počas celého roka. Pre viac informácii www.visitliptov.sk.