Reštaurácia & catering

Reštaurácia v ľudovom duchu
so slovenskou aj svetovou kuchyňou

Po náročných aktivitách zavítajte do našej reštaurácie. Reštaurácia v ľudovom duchu a príjemnou obsluhou v krojoch Vám ponúka množstvo špecialít slovenskej aj svetovej kuchyne. Na jedlách pripravovaných zo slovenských surovín si prídu na svoje aj tí najväčší labužníci. Tradičné pečené kolená, rebrá, bryndzové halušky, strapačky či pstruh pripravený na grile.

Vaše detičky budú nadšené z nášho výberu Detských jedál. Halušky od Maťka a Kubka alebo palacinka od Macka Uška poteší každé detské bruško. Pre tých najmenších máme k dispozícii detské stoličky. Počas krásnych letných dní si môžete svoje jedlo vychutnať na slnkom zaliatej terase.

AKCEPTUJEME PLATBU PLATOBNOU KARTOU

ZÁKAZ VSTUPU SO ZVIERATAMI

NAŠE PRODUKTY K ZAKÚPENIU

ORGANÍZUJEME SVADBY A RODINNÉ OSLAVY

V našej reštaurácii Vám ponúkame množstvo špecialít nielen zo Slovenska ale aj svetové kuchárske umenie. U nás máte na výber z množstva kvalitných jedál.

Nas stiahnutie:

Svadby a rodinné oslavy

Chystáte svadbu alebo len niekto z Vašich blízkych čaká významný deň?
Radi Vám pomôžeme pri organizovaní rodinnej oslavy alebo svadby.

Reštaurácia na svadobnú hostinu má kapacitu max. 100 miest.
Svadobný obrad je možné uskutočniť v našich priestoroch (zimná záhrada).

Náš svadobný servis pre Vás – Svadba na kľúč – usporiadame a zabezpečíme pre Vás a Vašich hostí všetko od konania obradu, hostiny, ubytovania. Komplexne sa postaráme o výzdobu vrátane svadobných tlačovín, v rámci reštauračných služieb zhotovíme svadobné menu, zabezpečíme svadobnú tortu, koláče aj výslužby. Nemôžeme zabudnúť na dopravu pre mladomanželov aj hostí a svadobnú cestu snov.
Postaráme sa o hladký priebeh Vášho nezabudnuteľného dňa.

Fotogaléria
Nahliadnite k nám

Menu