Ubytovanie

Hotel*** Strachanovka

Hotel*** Strachanovka ponúka ubytovanie v najväčšej kolibe na Liptove, obklopené prekrásnou prírodou Nízkych Tatier. Štýlový dizajn izieb dopĺňajú drevené trámy, pohodlné postele a atmosféra druhého domova Vám poskytne dokonalý relax.

Pre Vaše ratolesti môžete využiť požičanie detských postieľok BEZPLATNE.  Detský kútik s množstvom hračiek ocenia ako malé tak aj väčšie deti. V lete sa vyskáču na trampolíne alebo si môžu stavať hrady z piesku na vonkajšom detskom ihrisku. Zabezpečujeme aj BABYSITTING s profesionálnymi opatrovateľkami.

Pre strávenie výnimočných chvíľ s Vašimi blízkymi máme k dispozícii priestranný apartmán s vírivou vaňou a výhľadom na Tatry.

O Vašu pohodu a relax sa postará náš priateľský a nápomocný personál.

Ubytovanie s domácimi miláčikmi je možné za príplatok.

Vyberte si z ponuky
izieb a apartmánov

Izba ŠTANDARD

od 75€/noc
Podkrovné izby s rozlohou 21 m2 pripomínajú svojou útulnosťou atmosféru druhého domova a to priamo v horách. Bez akýchkoľvek pochybností spĺňajú všetky požiadavky komfortného bývania.
Viac informácií

Izba superior s vaňou

od 100€/noc
Nechajte sa očariť pôvodnou zrubovou architektúrou. Prírodné farby a materiály sú skĺbené s moderným zariadením, izba je ako stvorená na Romantické pobyty.
Viac informácií

Jednospálňový apartmán štandard

od 90€/noc
Oddelená spálňa a obývacia miestnosť ponúkajú dokonalý pocit súkromia, ako aj možnosť stráviť pár príjemných a nezabudnuteľných okamihov. Vhodná pre rodiny s detičkami.
Viac informácií

Izba superior

od 95€/noc
Novo zrekonštruované a útulne zladené izby Vám ponúkajú možnosť načerpania nových síl na manželskej posteli. Niektoré izby sú z možnosťou prístelky.
Viac informácií

Jednospálňový apartmán superior s balkónom

od 170€/noc
TIP pre Rodiny s deťmi. Relax na vlastnej terase s nádherným výhľadom, ale najmä plnohodnotný oddych pre celú rodinu alebo skupinu priateľov – čo viac si priať?
Viac informácií

Dvojspálňový apartmán

od 170€/noc
Doprajte si zaslúžený oddych v srdci prírody. Otvorte okno, nadýchajte sa čerstvého vzduchu a započúvajte sa do zvukov prírody.
Viac informácií

Rodinná izba superior s balkónom

od 165€/noc
Relax na vlastnej terase s nádherným výhľadom, ale najmä plnohodnotný oddych pre celú rodinu alebo skupinu priateľov – čo viac si priať?
Viac informácií

Dovoľujeme si upozorniť, že zobrazené fotografie nezodpovedajú všetkým izbám v tejto kategórii, fotografie sú ilustračné.
Jednotlivé izby tohto typu sa môžu líšiť dispozične, farebne a tiež aj materiálovo.

Bonus pre všetkých ubytovaných
Liptov Region Card

Ako bonus všetci naši ubytovaný hostia získajú LIPTOV REGION CARD úplne BEZPLATNE. Užite si krásy nášho Liptova až s 50% zľavou.

Využite zľavy na skipassy, aquaparky, jaskyne, motokáry, kino a veľa ďalších atrakcii s cenovým zvýhodnením počas celého roka. Pre viac informácii www.visitliptov.sk.

Menu