Pobytové balíky

Aktuálna ponuka v cene všetkých balíčkov

Vyberte si z ponuky
zvýhodnených balíčkov

Romantický pobyt

od 182€ / noc / 2 osoby s polpenziou
Užite si romantické chvíle pre dvoch v štýlovej drevenej kolibe v nádhernom prostredí Nízkych Tatier. Darujte svojim blízkym originálny darček na spoločné výročie či narodeniny.

Farebná jeseň na Strachanovke

od 138€ / noc / 2 osoby s polpenziou
Zažite farebnú jeseň v srdci Jánskej doliny v tradičnej kolibe Strachanovka. Bohatý výber jedál a magické prostredie Vám zaručí nezabudnuteľný zážitok pre celú rodinu.

Strašidelný pobyt

od 133€ / noc / 2 osoby s polpenziou
Príďte k nám zažiť čarovné Jesenné prázdniny s rodinou uprostred malebnej Jánskej doliny. Pre rodiny s detičkami sme pripravili tématický Strašidelný program.

Vianočný pobyt 2023

od 186€ / noc / 2 osoby s polpenziou
Užite si čaro Vianoc spolu s rodinou a priateľmi tento rok inak – netradične. Ponúkame Vám Vianočný wellness pobyt plný tradícií či kulinársky zážitok v našej tradičnej slovenskej reštaurácii.

Pobytový balík SILVESTER 2023

od 205€ / noc / 2 osoby s polpenziou
Oslávte s nami posledný deň v roku tradičnou zábavou s kulinárskymi zážitkami a privítajte Nový rok v malebnom prostredí Nízkych Tatier v srdci Liptova.
Hotel Starchanovka *** Jánska koliba

Darčekové poukazy
Venujte na Vianoce zážitok

Niekto z Vašich blízkych bude mať narodeniny, meniny alebo iný sviatok a Vy neviete ako ho obdarovať? Potešte ho darčekovým poukazom v hodnote podľa Vášho želania. Objednajte a vyskladajte si služby podľa vlastného výberu (ubytovanie, stravovanie, wellness). Motivujte obchodných partnerov alebo zamestnancov relax pobytom v štýlovej kolibe v prostredí Nízkych Tatier.

Venujte svojim blízkym nezabudnuteľný originálny darček – pobyt v srdci Liptova.